Chcesz kupić Subiekta, enovę lub inny system w chmurze?
Przejdź do CloudPort
Porady

Aplikacje InsERT w chmurze, czyli o systemie Subiekt GT online i wielu innych

Aplikacje InsERT w chmurze, czyli o systemie Subiekt GT online i wielu innych

Każdego dnia z produktów InsERT korzysta ponad 1500 użytkowników. Przedsiębiorcy różnych branż sięgają po takie platformy jak Subiekt, Rewizor, czy Navireo. Przeniesienie systemu do chmury daje nowe możliwości i znacznie poszerza funkcjonalność oprogramowania. Platformy takie jak Subiekt GT w chmurze rozwiną Twój biznes. Zobacz, w jaki sposób możesz zrewolucjonizować swoją firmę, bezpieczeństwo, pewność działania i elastyczność to wartości, które pomogą Ci się rozwijać.

Dlaczego warto przejść do chmury?

Wirtualna przestrzeń zapewni Ci wydajne miejsce do pracy, dzięki któremu nie będziesz musiał inwestować we własne serwery oraz w ich utrzymanie. Dodatkowo wszystkie dane przetwarzane w zakupionych wcześniej programach możesz bez problemu przenieść do chmury. Oprogramowanie w wersji cloud to także duża wygoda - zdalny dostęp do aplikacji bez instalacji programu i konieczności konfiguracji połączeń daje możliwość pracy w dowolnym miejscu, także w trybie pracy zdalnej lub w trakcie wyjazdów służbowych.

Dodatkowo, systemy w chmurze można w łatwy sposób integrować z dostępnym oprogramowaniem. Z naszą pomocą w łatwy sposób połączysz program Subiekt ze sklepem internetowym i dowiesz się jakie rozwiązania są najlepsze. Zaletą chmury jest także łatwy dostęp do podpisu elektronicznego, a także możliwość obsługi wielu firm tworzących grupę biznesową. 

Poznaj Subiekt online

Systemy, takie jak Subiekt online możesz zintegrować ze swoim środowiskiem i zyskać wygodne rozwiązanie, w którym nie musisz się martwić o instalację, uzyskanie licencji oraz dostęp do oprogramowania. Subiekt online dostępny jest w wersji Nexo i jako Subiekt GT online. Rozwiązania przeznaczone są dla firm z rozproszoną strukturą sprzedaży, użytkowników mniej popularnych systemów operacyjnych, czy przedsiębiorców rozpoczynających działalność. 

Dla kogo przeznaczona jest wirtualne środowisko?

Coraz więcej firm przechodzi do przestrzeni wirtualnej, ponieważ zapewnia ona wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności. 

Prowadzenie firmy w chmurze jest dobrym rozwiązaniem dla osób:

 • chcących się uwolnić od inwestycji w serwery fizyczne i ich utrzymanie, 
 • pragnących wyeliminować przestojów w pracy aplikacji,
 • dążących do uniknięcia awarii i jej kosztownych skutków,
 • obawiających się o utratę danych.

Z wirtualnych usług najczęściej korzystają:

 • firmy handlowe prowadzące sprzedaż w kilku lokalizacjach,
 • firmy łączące sprzedaż w kanale tradycyjnym i internetowym,
 • firmy wymagające zdalnego dostępu do systemu mobilnych handlowców,
 • grupy firm połączonych kapitałowo lub przez właścicieli,
 • biura rachunkowe. 

Nie ulega wątpliwości, że dzięki modułowej budowie oprogramowania ERP i funkcjom systemu w chmurze, platformę da się dopasować niemal do każdej gałęzi przemysłu. Oprogramowanie InsERT pozwoli Ci zautomatyzować powtarzalne czynności, kontrolować budżet oraz realizację zadań, a także uzyskać dostęp do potrzebnych danych w jednym miejscu. Postaw na elastyczne i skalowalne środowisko biznesowe.

Systemy InsERT w chmurze

Zapewniamy otwarty dostęp takich platform InsERT w chmurze jak:

 • serię GT - programy takie jak Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant, Gestor i Biuro,
 • serię nexo i nexo Pro - programy takie jak Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant, Gestor lub Biuro,
 • system Navireo.

Subiekt GT w chmurze - dlaczego warto skorzystać z oferty?

Zarówno Subiekt GT w chmurze, jak i Subiekt Nexo to stabilne platformy. Oprogramowanie InsERT w chmurze docenili je właściciele biur rachunkowych oraz właściciele biznesów wielofirmowych. Subiekt GT w chmurze daje zupełnie nowe możliwości prowadzenia biznesu dzięki dostępowi do łatwego w rozbudowie środowiska sieciowego. Aplikacja to oszczędność czasu i pieniędzy, ze względu na szybki proces wdrożenia i brak kosztów prowadzenia serwera. Dzięki kopiom zapasowym Subiekt GT online to także wysoki poziom bezpieczeństwa danych. 

Jak przejść do chmury?

Wśród naszych usług znajdziesz o wiele więcej niż tylko udostępnienie serwera w chmurze. W ramach usług Itmation oferujemy rozbudowane funkcje bezpieczeństwa, monitoring, system obsługi klientów oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych.  Samo przeniesienie firmy do środowiska wirtualnego przebiega w kilku prostych krokach. 

1. Na początku wybierz odpowiedni system, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. W kwestii oprogramowania nie ma uniwersalnych rozwiązań. Innych systemów wymaga e-commerce, a innych biuro rachunkowe.
 
2. Jeśli wybierzesz opcję dla siebie, zajmiemy się uruchomieniem środowiska informatycznego dla Twojej aplikacji. 

3. Kolejnym krokiem jest instalacja i konfiguracja aplikacji. 

4. Po zakończeniu procesu wdrożenia przydzielamy i konfigurujemy dostęp dla użytkowników. 

5. Następnie wdrażamy do systemu rozwiązania bezpieczeństwa, dzięki którym możesz być spokojny o swoje dane.

6. Ostatnim krokiem jest udostępnienie gotowego środowiska. Po wdrożeniu jesteśmy do Twojej dyspozycji w kwestiach serwisu i modyfikacji platformy.

Postaw na kompleksową obsługę. Poza opieką nad oprogramowaniem naszym klientom udzielamy dostępu do bazy partnerów wdrożeniowych, czyli firm, które zajmują się wdrożeniem systemu oraz jego modyfikacją i instalacją dodatkowych rozwiązań.

Subiekt w chmurze - cena

Ile kosztuje Subiekt GT online? Każde wdrożenie jest zależne od konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile wynosi inwestycja w oprogramowanie Subiekt w chmurze. Cena jest zależna od specyfiki branży, wielkości firmy i doboru odpowiedniego pakietu. Sprawdź ofertę wdrożenia Subiekta w chmurze i cenę. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Chcę dowiedzieć się więcej

Zobacz inne artykuły