Chcesz kupić Subiekta, enovę lub inny system w chmurze?
Przejdź do CloudPort

Dla kogo?

Jeśli jesteś producentem systemu ERP lub CRM, nasza oferta pozwoli Ci poszerzyć zakres funkcji, dostarczając klientom zdalny dostęp do chmury z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

Pomagamy w rozwoju małym, średnim i dużym firmom.

Dla kogo?

Co zyskasz na współpracy?

Większe zyski


Poprzez środowisko chmurowe możesz dotrzeć do nowej grupy klientów i zwiększyć liczbę transakcji.

Platforma dla wirtualizacji


Otrzymujesz dostęp do gotowej platformy dla wirtualizacji systemów ERP/CRM działających w środowisku Windows Server.

Wygodna obłsuga


Możesz obsługiwać klientów masowych za pomocą usługi SaaS.

Wsparcie techniczne


Zapewniamy je na każdym etapie realizacji projektu.

Utrzymanie, monitoring i wsparcie


Czuwamy nad całą infrastrukturą i dbamy o jej stabilność i bezpieczeństwo.

Promowanie


Promujemy Twoje aplikacje udostępniane na platformie Itmation poprzez kanały elektroniczne.

Integracje


Oferujemy integracje z rozwiązaniami firm trzecich zapewniające m.in. wtyczki eCommerce i podpisy elektroniczne.

Model współpracy

Na czym polega?

Zapewniamy dostęp do bezpiecznego i skalowalnego środowiska chmurowego.

Całość relacji biznesowej z klientem końcowym należy do Ciebie. My jesteśmy Twoim partnerem, działającym pod szyldem producenta, który jest odpowiedzialny za całość usług.

Zakres współpracy

Nasi eksperci pomogą Ci w realizacji projektu od wdrożenia, po wsparcie serwisowe. Gwarantujemy także wsparcie sprzedażowe dla partnerów wdrożeniowych producenta.
 

Przebieg współpracy

  1. Zapewniamy infrastrukturę stworzoną w oparciu o naszą platformę.
  2. Na etapie konstrukcji rozwiązania definiujemy środowisko techniczne dla Twoich usług i sposób jego uruchamiania.
  3. Uruchamiamy usługę instalacji nowej bazy dla aplikacji i konta dostępowe, po czym przekazujemy Ci dane dostępowe.
  4. Ty dostarczasz klientowi gotowe rozwiązanie z naszym zapleczem technicznym.
  5. Zajmujemy się serwisem, rozliczeniem oraz pełną opieką nad funkcjonowaniem całego środowiska.
  6. W kwestiach technicznych i rozliczeniowych to Ty kontaktujesz się z nami bezpośrednio, a my zajmujemy się serwisem i płatnościami zgodnie z umową

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.

Maciej Kropidłowski

517 298 015
maciej.kropidlowski@itmation.pl
Skontaktuj się
Maciej Kropidłowski

Case study

Zobacz jak działamy w praktyce!

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj najbardziej nurtujące pytania i odpowiedzi.
Jakie korzyści płyną ze współpracy z Itmation?

Dzięki naszej ofercie możesz:
- poszerzyć swój zakres usług, 
- dotrzeć do nowej grupy odbiorców,
- poprawić swój wizerunek,
- otrzymać wsparcie techniczne, sizing środowisk, best practices, instrukcje dla użytkownika końcowego - na etapie przygotowania oferty, wdrożeń i eksploatacji usługi,
- bazować na dopracowanych, przejrzystych procedurach współpracy - na etapie ofertowania, presales, uruchomienia i eksploatacji (know-how, manuale, system obsługi zgłoszeń).

Ile kosztuje usługa?

Wycena ustalana jest indywidualnie. Koszty ograniczają się do zaangażowania producenta podczas uruchomienia oprogramowania i dostosowanie go do zmian. Cena zależna jest także od promocji marketingowej rozwiązania chmurowego. Wszystkie pozostałe koszty utrzymania technicznego, infrastrukturalnego i licencjonowania środowiska - OS, backup, itp. leżą po stronie Itmation. Jeśli zależy Ci na szczegółowych informacjach, czekamy na Twój kontakt.

Jakiego zaangażowania inicjalnego i operacyjnego będzie wymagała współpraca?

Potrzebujemy takich danych jak wytyczne dla produktu lub usługi, opracowanie procedur dla usługi, pomoc przy wirtualizacji rozwiązaniu problemów oraz I-linia wsparcia dla klienta końcowego.

Czy rozwiązanie oferowane przez Itmation jest legalne i bezpieczne?

Nasze rozwiązania są bezpieczne technologicznie dzięki redundancji, lokalizacji w serwerowni  tier III, wysokiej dostępności, systemom kontroli dostępu i bezpieczeństwu sieciowemu. Z punktu widzenia biznesowego zapewniamy legalne środowisko stworzone na bazie ponad 7 lat doświadczenia na rynku, koncentracji na systemach ERP/CRM oraz znajomości potrzeb rynku MSP. O bezpieczeństwie świadczy także stabilna kondycja finansowa spółki oraz cykliczne kontrole licencjonowania i procesów realizowane przez PwC i Microsoft.

Czy moje oprogramowanie jest kompatybilne z chmurą Itmation?

Praktycznie wszystkie  aplikacje ERP/CRM  działające w środowisku Windows są  gotowe do wirtualizacji. W specyficznych przypadkach może wystąpić konieczność wprowadzenia niewielkich zmian w oprogramowaniu, np. wyeliminowanie kluczy sprzętowych  do kontroli licencji. Na etapie budowy usługi dla producenta, Itmation weryfikuje aplikację pod kątem wirtualizacji i wskazuje ewentualne obszary wymagające zmiany.

Czy Itmation dostarcza platformę dla usług SaaS czy dla wdrożeń dedykowanych?

W zależności od rodzaju aplikacji i potrzeb producenta Itmation dostarcza:
a) platformę SaaS dla standardowych aplikacji, które pozwalają na obsługę standardowych klientów,
b) środowisko dedykowane dla konkretnego klienta - obsługa wdrożeń rozbudowanych, niestandardowych dla bardziej wymagających klientów.

Czy możliwa jest współpraca w zakresie udostępniania wszelkiego rodzaju aplikacji?

Platforma Itmation zapewnia udostępnianie zdalne aplikacji i systemów działających w środowisku Windows Server. Przed uruchomieniem usługi Itmation w porozumieniu z producentem uzgadnia wszystkie warunki techniczne niezbędne do świadczenia usługi udostępniania rozwiązania w modelu chmurowym. Teoretycznie każde oprogramowania działające na Windows Server może być hostowane w chmurze Itmation.

Jak wyglądają relacje z klientem końcowym?

Stroną biznesową dla klienta końcowego jest producent aplikacji. Producent rozlicza się z klientem końcowym, a także świadczy usługi pierwszej linii wsparcia technicznego. Itmation zapewnia platformę techniczną i rozlicza się z nim z usług zamówionych dla klientów końcowych. Zgłoszeń technicznych i serwisowych związanych z usługą dokonuje producent, w imieniu klienta końcowego.

Gdzie kierować zgłoszenia techniczne?

Itmation udostępnia system obsługi zgłoszeń, w którym każdy producent może informować o ewentualnych problemach. Kwestie serwisowe są rozwiązywane na bieżąco, po wstępnej analizie.

Jakie wdrożenia oferuje firma Itmation?

Do tej pory współpracowaliśmy z największymi producentami oprogramowania dla firm, do których zalicza się Soneta, InsERT, Reset2, czy Sente. Dzięki doświadczeniu we wdrożeniach różnej skali zapewniamy rozwiązania dopasowane do wielkości firmy. Świadczymy zarówno proste wdrożenia dostępne w modelu SaaS, jak i rozbudowane instalacje wieloserwerowe dla kilkudziesięciu użytkowników.

Najczęściej zadawane pytania

Opinie producentów

opinie klientów

Współpraca z Itmation układa się wzorowo. W razie jakichkolwiek problemów możemy liczyć na szybką i kompetentną pomoc. Udostępnione środowisko testowe pozwoliło nam dokładnie przetestować i dostosować programy do pracy „chmurowej”. Dzięki uprzejmości Itmation klienci mogą bezpłatnie testować pracę na zdalnych aplikacjach przed podjęciem decyzji o zakupie. Polecam wszystkim współpracę z rzetelnym i kompetentnym partnerem, jakim jest Itmation.

Marek Ratajczak
Solution Architect, Reset2.pl Sp. z o.o.

Polecam firmę ITMation jako partnera biznesowego. Współpracę podjęliśmy pod koniec 2015; w tym czasie liczba kont (użytkowników naszej aplikacji) systematycznie rosła, co jest najlepszym dowodem wysokiej jakości samej usługi, jak i dobrych relacji biznesowych z firmą ITMation. Współpraca przebiega bez zakłóceń; zamówienia wprowadzane są sprawnie, wszelkie potrzeby względem środowiska realizowane są terminowo i profesjonalnie. Firma ITMation dba o rzetelne informowanie nas o wszystkich działaniach istotnych dla bezpieczeństwa i pracy na Ramzesie-OnLine. Kontakt z firmą jest przy tym sympatyczny i godny polecenia.

Arkadiusz Przybylski
Wiceprezes zarządu AURA Technologies Sp. z o.o.

Chcesz porozmawiać?

Skontaktuj się z nami.

Maciej Kropidłowski

517 298 015
maciej.kropidlowski@itmation.pl
Skontaktuj się
Maciej Kropidłowski