Chcesz kupić Subiekta, enovę lub inny system w chmurze?
Przejdź do CloudPort
Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy kompleksowe środowisko wirtualne i pełne wsparcie dla producentów oraz partnerów wdrożeniowych systemów ERP i CRM.

Każdego dnia z usług Itmation korzystają tysiące użytkowników.

Nasza historia

Nasza historia

Jesteśmy grupą entuzjastów, która zaczęła działać na długo przed erą wirtualizacji. Spółka Itmation rozpoczęła komercyjne świadczenie usług w 2014 roku i do dziś tworzy bezpieczną infrastrukturę dla rozmaitych branż.

Po latach okazało się, że obraliśmy właściwy kurs, dzięki któremu staliśmy się największym hosterem systemów ERP w Polsce.

Zespół

Itmation to sztab specjalistów, który działa prężnie i rozwija się dzięki synergii.

Daniel Mazurkiewicz

Daniel Mazurkiewicz

Prezes zarządu

Fan planszówek, których ma ponad 40 a kolekcja wciąż rośnie. Miłośnik aktywnego stylu życia, który co parę lat zmienia swoją główną dyscyplinę sportu starając się poznawać kolejne. W tym roku jest to głównie squash i żeglarstwo.

Przemysław Karwowski

Przemysław Karwowski

CTO, Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej

Wnikliwy obserwator i recenzent zjawisk społecznych i politycznych; entuzjasta pieszych wycieczek po nieoczywistych zakątkach naszego kraju.

Maciej Kropidłowski

Maciej Kropidłowski

Product Manager rozwiązań chmurowych

Były strzelec sportowy, kibic żużla od 30 lat; od niedawna entuzjasta żeglarstwa śródlądowego.

Monika Filipiak

Monika Filipiak

Specjalista do spraw obsługi klienta

Była tancerka tańca ludowego. Lubi wycieczki rowerowe i podróże - aktualnie poznaje Dolny Śląsk podczas rodzinnych wypadów.

Paweł Mackiewicz

Paweł Mackiewicz

Account Manager - kanał Internetowy

Koneser futbolu, szczególnie angielskiego; miłośnik astronomii.

Dawid Kurmański

Dawid Kurmański

Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji

Lubi grać w piłkę nożną, ale meczy nie ogląda. Lubi oglądać filmy i seriale, ale nie planuje w żadnym zagrać.

Wartości

Bezpieczeństwo


Sprawdzone technologie informatyczne pozwolą Ci spać spokojnie. Zapewniamy dostęp do stabilnej platformy, wydzielone serwery wirtualne i codzienną kopię baz danych.

Innowacyjność


Cyfrowa chmura to nowość, na którą decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców. Udostępniamy narzędzia do rozwoju firm, tworząc solidne zaplecze informatyczne.

Wygoda


Obsługa firmowych systemów z poziomu własnego smartfona, czy laptopa to duże udogodnienie. Zapewniamy przedsiębiorcom komfort i łatwiejszą pracę.

Wszechstronność


Oferujemy dostęp do wydajnego hostingu chmurowego, pełne wsparcie techniczne i opiekę nad realizacją projektu. Działamy wielowymiarowo, by osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Transparentność


Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, które pozwolą uniknąć nieporozumień. Podczas konsultacji poinformujemy Cię o wszystkim, co istotne dla projektu.

Partnerstwo


Chcemy towarzyszyć naszym klientom w osiąganiu nowych celów. Z tego względu stawiamy na pełne wsparcie i przyjazną atmosferę podczas realizacji zadań.

Opinie klientów

opinie klientów

Dzięki współpracy z Itmation możemy skupić się na naszej podstawowej działalności, nie przejmując się takimi sprawami jak awaria zasilania, łącza czy tak popularnym ostatnio ransomwarem. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zdążyliśmy się przekonać jak działa Itmation. Dlatego polecając Itmation wiemy, że dane naszych klientów stają się bezpieczniejsze, a nasze oprogramowanie szybsze.

Waldemar Lewandowicz
Wiceprezes enova.expert Sp. z o.o.

Współpraca z Itmation układa się wzorowo. W razie jakichkolwiek problemów możemy liczyć na szybką i kompetentną pomoc. Udostępnione środowisko testowe pozwoliło nam dokładnie przetestować i dostosować programy do pracy „chmurowej”. Dzięki uprzejmości Itmation klienci mogą bezpłatnie testować pracę na zdalnych aplikacjach przed podjęciem decyzji o zakupie. Polecam wszystkim współpracę z rzetelnym i kompetentnym partnerem, jakim jest Itmation.

Marek Ratajczak
Solution Architect, Reset2.pl Sp. z o.o.

Dzięki stabilnie i pewnie  działającym usługom Itmation zyskałem możliwość realizacji większych projektów. 

Mogę skupić się na wdrożeniu oprogramowania, a całą infrastrukturą zajmuje się Itmation. 

We współpracy z Itmation doceniam udzielane mi wsparcie na każdym etapie obsługi klienta. Mogę zawsze liczyć na pomoc w doborze rozwiązania i konsultację w obliczu sytuacji trudnych czy niestandardowych.

Dariusz Głód
Właściciel GLOD.pl.

Polecam firmę ITMation jako partnera biznesowego. Współpracę podjęliśmy pod koniec 2015; w tym czasie liczba kont (użytkowników naszej aplikacji) systematycznie rosła, co jest najlepszym dowodem wysokiej jakości samej usługi, jak i dobrych relacji biznesowych z firmą ITMation. Współpraca przebiega bez zakłóceń; zamówienia wprowadzane są sprawnie, wszelkie potrzeby względem środowiska realizowane są terminowo i profesjonalnie. Firma ITMation dba o rzetelne informowanie nas o wszystkich działaniach istotnych dla bezpieczeństwa i pracy na Ramzesie-OnLine. Kontakt z firmą jest przy tym sympatyczny i godny polecenia.

Arkadiusz Przybylski
Wiceprezes zarządu AURA Technologies Sp. z o.o.

Współpracę z Itmation rozpoczęliśmy w 2013 r. i to od razu z dużym wyzwaniem. Klient pracujący w strukturze rozproszonej z wieloma oddziałami. Z uwagi na wymagania komunikacyjne z drukarkami fiskalnymi, konieczne było indywidualne podejście konfiguracyjne do udostępnionego zasobu serwerowego.

Współpracę z inżynierami Itmation na etapie przygotowania środowiska produkcyjnego oceniam bardzo wysoko. Powiem wprost - porównując współpracę z innymi to nowa jakość.

Dziś patrząc na współpracę z perspektywy kilku lat śmiało mogę stwierdzić, że Itmation to dobry, sprawdzony partner technologiczny, na którego zarówno ja, jak i nasi klienci, możemy liczyć.

Witold Leszczynowicz
Prezes Zarządu, COMP-TECH Sp. z o.o.