Chcesz kupić Subiekta, enovę lub inny system w chmurze?
Przejdź do CloudPort
Porady

Dlaczego warto przenieść aplikacje biura rachunkowego do chmury?

Dlaczego warto przenieść aplikacje biura rachunkowego do chmury?

Praca zdalna z aplikacjami w chmurze to bezpieczeństwo, wygoda, oszczędność i elastyczność. Z tych funkcjonalności coraz częściej korzystają biura rachunkowe, dla których często oprogramowanie wspierające je w pracy codziennej może być kluczowe w kontekście jakości oferowanych usług. Dowiedz się jakie korzyści płyną z przejścia do chmury, na jakie platformy warto postawić, jak wygląda wdrożenie systemu i na jakie wsparcie możesz liczyć. Księgowość online pomoże Ci realizować nowe cele w biznesie.

Co zyskasz przenosząc biuro rachunkowe do chmury?

Przeniesienia biura rachunkowego do chmury ma wiele zalet. Programy dla księgowych online to nowa przestrzeń wirtualna, dzięki której możesz skoncentrować się na swojej działalności, a nie na sferze IT. Biuro rachunkowe w chmurze to kres problemów z serwerami, ich konfiguracją i utrzymaniem. Właściciele biur rachunkowych mogą liczyć na wygodną pracę zdalną niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują. Dodatkowo system zapewnia przystępny model obsługi klientów, który może okazać się ratunkiem w przypadku nagłych zgłoszeń i awarii.

Przenosząc biuro rachunkowe do chmury zyskasz także dostęp do danych firmowych dla klientów z ich pełną ochroną, ponieważ dane przechowywane są na wirtualnych serwerach. W przeciwieństwie do laptopów i komputerów stacjonarnych nie ulegają one tak często awariom i nie da się ich zagubić. Wszelkie dane biura rachunkowego są przetwarzane w bezpiecznej serwerowni na terytorium naszego kraju, a codzienne kopie zapasowe zapobiegają niechcianej utracie plików. Wirtualny serwer to gwarancja stabilnej i wydajnej pracy, dzięki której zawsze masz pewność, że aplikacje są dostępne i działają z wysoką efektywnością.

Programy dla księgowych online - który wybrać?

Firma Itmation zapewnia dostęp do platformy do pracy dla wszystkich rozwiązań dla biur rachunkowych. W odpowiedzi na oczekiwania klientów udzielamy im dostępu do najpopularniejszych programów dla księgowych w chmurze. Nowoczesne systemy to przede wszystkim nowe możliwości, lepsza kontrola zadań i efektywniejsza praca.

Wspieramy biura rachunkowe w przejściu do środowiska chmurowego dla aplikacji:

  • enova365 Standard i Multi,
  • Comarch Optima,
  • Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant, Biuro - serii GT, nexo, nexo PRO,
  • R2firma, R2płatnik,
  • Symfonia ERP Finanse i Księgowość, Symfonia ERP Kadry i Płace.

Księgowość online - dlaczego warto postawić na dobry system dla biura księgowego?

Odpowiednia platforma może zrewolucjonizować działanie firmy w sektorze księgowym, pozwala ona na tworzenie wielopoziomowych planów i grup kont oraz schematów automatycznego księgowania, które znacznie przyspieszają wykonywanie codziennych czynności. Księgowość online to wygoda oraz duże ułatwienie. Funkcje takie jak choćby tworzenie i wysyłanie plików JPK przyspieszają pracę. Dobry system dla biura księgowego ogranicza liczbę błędów księgowych, co przekłada się na lepszą jakość obsługi klienta. Dodatkowe korzyści wynikające z używania programów dla księgowych w chmurze.

Dla działania systemów dla biur rachunkowych zapewniamy stabilne i wydajne środowisko wirtualne, które stawia na kompleksowe usługi, dzięki którym nie będziesz musiał kupować i utrzymywać własnych serwerów, a przede wszystkim w nie inwestować. W naszej ofercie znajdziesz centralną instalację wszystkich niezbędnych do pracy aplikacji i dostęp do programów dla księgowych w chmurze, bez konieczności konfiguracji połączeń. Dodatkową korzyścią wynikającą ze wdrożenia systemu online jest obsługa podpisu elektronicznego dla deklaracji podatkowych i obsługa wielu firm za pomocą centralnego środowiska w grupie biznesowej. Wartością dodaną usług jest dostęp do miejsca na współdzielone pliki lub dokumentację na serwerze. 

Przenieś biuro rachunkowe do chmury

Nasza firma ma za sobą wiele udanych wdrożeń w różnej skali. Wyróżnikiem naszej marki jest udzielenie wsparcia na każdym etapie współpracy - od sporządzenia planu, przez uruchomienie systemu z konfiguracją, po serwis całej infrastruktury. Postaw na elastyczne programy dla księgowych online, dzięki której rozwiniesz swoje biuro rachunkowe. Zapytaj naszych specjalistów o szczegóły i dopasuj platformę do swoich potrzeb.

Chcę dowiedzieć się więcej

Zobacz inne artykuły